zdjęcie nr 1
Domki dwupokojowe dla rodzin 5-6 osobowych
Domki dwupokojowe z aneksem kuchennym
Domki tej wielkości składają się z dwóch pomieszczeń i zajmują powierzchnię około 23 m2. Do domku wchodzi się przez taras z meblami ogrodowymi, grillem i suszarką balkonową (zdjęcie 2, 43). W pierwszym pomieszczeniu znajdują się 2 wersalki dwuosobowe rozkładane do spania (zdjęcie 1, 6), natomiast w drugim pokoju 1 wersalka dwuosobowa i 1 tapczan jednoosobowy (zdjęcie 5, 8). Każdy taki domek posiada radio i 32 calowy telewizor, sprzęt plażowy (4 leżaki, 2 koce na plażę, 2 parawany, parasol ogrodowy), stół i krzesła, szafkę nocną i szafę na ubrania.

zdjęcie nr 2 zdjęcie nr 43 zdjęcie nr 6 zdjęcie nr 5
zdjęcie nr 8 zdjęcie nr 4 zdjęcie nr 9

Wszystkie domki wyposażone są w łazienkę składającą się z prysznica, umywalki, WC i własnego, 60 litrowego elektrycznego ogrzewacza ciepłej wody (zdjęcie 4, 9). Każdy domek tej wielkości posiada aneks kuchenny (zdjęcie 3, 7) z jednokomorowym zlewem z ociekaczem, lodówką, czajnikiem elektrycznym, dwupalnikową kuchnią gazową do gotowania i podstawowymi naczyniami kuchennymi (talerzyki, szklanki, sztućce, zestaw garnków i patelnia, ekspres do kawy). Aneks kuchenny daje możliwość samodzielnego przygotowania zarówno śniadań i kolacji jak i prostych dań obiadowych.

zdjęcie nr 3 zdjęcie nr 7zdjęcie nr 41
Domek dwupokojowy z dużym aneksem kuchennym
Jest to całkowicie samodzielna, wschodnia (prawa) połowa domu jednorodzinnego (zdjęcie 41, 42). Domek składa się z 2 pomieszczeń i zajmuje powierzchnię 30 m2. Do domku wchodzi się przez duży, zadaszony taras z zasłonami, meblami ogrodowymi, grillem i suszarką balkonową (zdjęcie 15). W pierwszym, większym pokoju znajdują się 3 wersalki dwuosobowe rozkładane do spania (zdjęcie 10, 11), a w drugim pokoju (mniejszym) 1 wersalka dwuosobowa rozkładana (zdjęcie 12).

zdjęcie nr 42 zdjęcie nr 15 zdjęcie nr 10 zdjęcie nr 11 zdjęcie nr 12
zdjęcie nr 14 zdjęcie nr 13

Domek posiada radio i 32 calowy telewizor, sprzęt plażowy (4 leżaki, 2 koce, 2 parawany), stół z krzesłami, 2 taborety, szafki nocne i szafy na ubrania. Domek wyposażony jest w łazienkę składającą się z prysznica, umywalki, WC i własnego, 80 litrowego elektrycznego ogrzewacza ciepłej wody (zdjęcie 14) oraz w pełny aneks kuchenny znajdujący się w mniejszym z pokoi. W skład aneksu wchodzi zlew jednokomorowy z ociekaczem, kuchnia gazowa czteropalnikowa, lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, zestaw garnków do gotowania wraz z patelnią, zestaw talerzy, zestaw sztućców, szklanki i literatki oraz podstawowe przybory kuchenne (tłuczek, deseczka, chochelka, tarka, itp.). Aneks kuchenny daje możliwość samodzielnego przygotowania zarówno śniadań i kolacji jak i obiadu (zdjęcie 13).